Залізобетонщик на виготовлення трансформаторних будок

Název společnosti:

BETONBAU, s.r.o.

Pozice :

Pracovník pro vázání
Druh pracovněprávního vztahu:

Program "Kvalifikovaný zaměstnanec" / Zaměstnanecká karta

Pohlaví: Muž
Čistá mzda: 31250 - 44250 CZK za měsíc UAH
39065.63 - 55316.93 dle kurzu NBU
Počet hodin za měsíc : 250

Adresa:

Česká Republika, Hlavní město Praha, Прага

Počet volných míst na pracovní pozici:

6

Zaměstnavatel nabízí:

Bydlení zdarma Pojištění Stravování
Doplňující informace:

RU:
Мы обеспечиваем своих сотрудников:
- бесплатным жильем
- рабочей одеждой
- оплачиваемым отпуском раз в год (24 раб. Дней).

В компании BetonBau, открыт набор на работу.
Мы ищем зализобетонщикив.
Наша компания занимается изготовлением бетонных трансформаторных будок.

В Ваши обязанности будет входить:
формирование из бетона различных конструкций для бетонных трансформаторных будок.

Наш идеальный кандидат - это человек, который имеет хотя бы минимальный опыт работы на железобетонном заводе.

UA:
Ми забезпечуємо своїх працівників:
- купонами на харчування ( 1 купон=80крон), купон видається на один робочий день.
- робочим одягом
- оплачуваною відпусткою раз в рік ( 24 роб. днів ).

У компанію BetonBau, відкритий набір на роботу.
Ми шукаємо залізобетонщиків.
Наша компанія займається виготовленням бетонних трансформаторних будок.

У Ваші обов'язки буде входити:
формування з бетону різних конструкцій для бетонних трансформаторних будок.

Наш ідеальний кандидат - це людина яка має хоча б мінімальний досвід роботи на залізобетонному заводі.

CZ:

BetonBau má otevřený nábor.
Hledáme železobetonové pracovníky.
Naše společnost se zabývá výrobou betonových transformátorových stánku.

Vaše povinnosti by zahrnovali:
formace konstrukcí z beton pro betonové transformátorové stánky.

Našim zaměstnancům poskytujeme:
- bydlení zdarma
- pracovní oblečení
- placené volno jednou ročně (24 pracovních dnů).

Naším ideálním kandidátem je člověk, který má alespoň minimální zkušenosti s prací v železobetonové továrně.

Ukázat více

Požadavky:

Věk: 25-50 let
Pracovní zkušenosti : 1-3 roky
Znalost jazyků: není potřeba

В місяць працівник отримує ЗП : 32 - 41 тис.грн.
В місяць працівник гарантовано має від 200 до 250 годин робочих.

Ukázat více

Podmínky práce:

Počet lidí v pokoji : 6
Zajištěné pracovní oblečení : zahrnuto
Vyžaduje lékařské potvrzení: ne

Fotografie z místa výkonu práce