Зателефонуйте нам: +38 067 578 68 06
Наша основна послуга

Ти обираєш вакансію і робиш відгук на неї -

JobPortalзабезпечує працевлаштування на обрану вакансію

Ти обираєш вакансію і робиш відгук на неї - JobPortalзабезпечує працевлаштування на обрану вакансію

JobPortal пропонує максимально швидкий та легальний механізм працевлаштування, що містить в собі:

  • Співбесіду та розкриття деталей роботи
  • Погодження
  • Швидкий легальний старт оплачувального тестового періоду терміном до 3 місяців в Чехії, в якому сторони переконуються у всіх задекларованих умовах роботи.
  • Акційна ціна на подальше виготовлення робочої карти Замовляється після проходження тестового періоду, додаткова вартість становить 5 тис. грн, та плюс збори в Консульстві.
(В багатьох пропозиціях роботи, Ви можете домовитись з працедавцем, що всі витрати на робочу карту, та оформлення режиму "Кваліфікований робітник" покриває Ваш працедавець, який в Вас знайшов фахівця для своєї справи)

3500

uah

Всі послуги

Забезпечення перекладу довідки про несудимість

Вартість: 500 UAH

Плануєш подаватись на довгострокову візу / робочу карту?


Тоді тобі варто подбати про довідку про несудимість з України з нотаріально завіреним перекладом на чеську мову. Строк дійсності данної довідки 90 днів.

enlightenedми забезпечимо тобі переклад довідки про несудимість вчасно, щоб ти міг спокійно та комплектно податись на візу!*

* У випадку, якщо за останні 3 роки ти перебував безперервно строком довше ніж 6 місяців  в іншій країні, ніж в Україні, консульство має право вимагати надати також довідку про несудимість з цієї країни, якщо для цього є підстави (у цьому сенсі вирішальне значення має те, що дозвіл на проживання, виданий цією іншою державою, перевищує 6 місяців, а не фактичне проживання заявника в цій іншій країні); у випадку, що ти протягом життя змінював прізвище чи ім'я, потрібно докласти також такі довідки на всі попередні імена. Якщо це один з твоїх випадків, то зателефонуй нам і ми тобі допоможемо вирішити і ці питанняwink

Забезпечення перекладу диплому

Вартість: 600 UAH

Якщо тобі пощастило бути обраним на вакансію по "синій карті" або не пощастило і в вимогах до вакансії йде обов'язковим пунктом переклад диплому, тоді тобі до нас!!!


enlightenedМи забезпечимо тобі якісний нотаріально завірений переклад* на чеську мову диплому з вищої або середньої профільної освіти.

 

*Мова йде про переклад двох сторінок пластику, або корочки старого взірця.