Зателефонуйте нам: +38 093 678 99 22
Робота по відкритій візі
Ця вакансія підходить тим хто зараз в Чехії

Назва компанії:

Žabka

Посада:

Продавець
Тип трудових відносин: Робоча карта (1-2 роки) / Довгострокове проживання
Стать: Жінка/Чоловік
Заробітня плата НЕТТО: 115 - 115 CZK за годину UAH
140.04 - 140.04 по курсу НБУ
Кількість годин на місяць: 220
Графік роботи: MONDAY-SUNDAY (05:00 - 23:00)

Адреса:

Чеська Республіка, Прага, Praha

Кількість місць на вакансію:

2

Роботодавець гарантує:

Страхування
Додаткова інформація:

Dobrý den,

Do malé rodinné firmy, obchod s potravinami na Praze 6 - Na Ořechovce, hledáme zaměstnancov na pozici Prodavač v potravinách.

Náplň práce: především obsluha pokladne, doplňování zboží, občasné dopekání pečiva.

Mzda: 115kc/h+zdravotné a sociální pojištění+4 týdne placené dovolené.

Směny jsou 5x týdne, 2 dní v týdnu volno. Pracuje se včetně víkendů.

Ranní směna 5-14h.
Odpolední směna 14-23:30.

Nutnost mít potravinářský průkaz, čistý třestní rejstřík.

Požadujeme pokročilou znalost ČJ.

V případě zájmu prosím kontaktujte p. Huka na č **** nebo ****

Děkuji

Показати більше

Вимоги:

Вік: 18-60 років
Освіта: Середня спеціальна освіта
Досвід роботи: не важливо
Знання мов: Чеська - Просунутий

Умови праці:

Забезпечення спецодягом: включено
Потребує медичної довідки: так