Výroba dřevěných exportních obalů, beden, palet/ Виробництво дерев'яної експортної тари, ящиків, піддонів

Práce se stávajícím vízem
Toto volné místo je vhodné pro ty, kteří se v současné době nacházejí v České republice

Název společnosti:

Drevos obaly s.r.o.

Pozice :

Pracovník ve výrobě
Druh pracovněprávního vztahu: Zaměstnanecká karta / Dlouhodobý pobyt
Pohlaví: Muž
Čistá mzda: 18000 - 26000 CZK za měsíc UAH
21830.4 - 31532.8 dle kurzu NBU
Počet hodin za měsíc : 165

Adresa:

Česká Republika, Olomoucký Kraj, Hnojice

Počet volných míst na pracovní pozici:

1

Zaměstnavatel nabízí:

Pojištění
Doplňující informace:

Nabízíme práci na HPP, jednosměnný provoz, bonus ve formě stravenek, odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností a pracovitosti uchazeče.

Ukázat více

Požadavky:

Vzdělání: Střední odborné
Pracovní zkušenosti : není důležité
Znalost jazyků: Čeština - Pokročilé

Požadujeme:
Trestní bezúhonnost, samostatnost a zodpovědnost, pracovitost a spolehlivost, praxi v dřevovýrobě/truhlárně, dobrý zdravotní stav.
Co vás čeká
Výroba dřevěných exportních obalů, beden, palet.
Výhodou bude, pokud budete mít
Schopnost vést/rozdávat práci lidem (potenciál: Mistr dřevovýroby)

Ukázat více

Podmínky práce:

Zajištěné pracovní oblečení : není zahrnuto
Vyžaduje lékařské potvrzení: ne