Vedoucí na práškové lakování /Керівник на порошкове фарбування

Práce se stávajícím vízem
Toto volné místo je vhodné pro ty, kteří se v současné době nacházejí v České republice

Název společnosti:

Turlak - prášková a mokrá lakovna

Pozice :

Ostatní vedoucí výroby
Druh pracovněprávního vztahu:

Zaměstnanecká karta / Dlouhodobý pobyt

Čistá mzda: 150 - 200 CZK za hodinu UAH
182.18 - 242.9 dle kurzu NBU
Počet hodin za měsíc : 160
Pracovní doba : PONDĚLÍ-PÁTEK (07:00 - 15:30)

Adresa:

Česká Republika, Jihomoravský Kraj, Újezd u Brna

Počet volných míst na pracovní pozici:

1

Doplňující informace:

Do práškové lakovny hledáme vedoucího pracovníka. Termín nástupu dohodou.

Náplň práce:
- lakování výrobků (statika Wagner)
- navěšování výrobků, maskování, odmaštění, balení
- kontrola výrobků před / po lakování, kontrola kvality
- pracovní doba **** , jednosměnný provoz, možnost pracovat přesčas víkendy dle množství práce
- řízení vysokozvižného vozíku (možno zaškolit)

Požadujeme:
- PŘEDEVŠÍM CHUŤ DO PRÁCE!! DŮSLEDNOST A SAMOSTATNOST,KOLEGIÁLNOST (práce v týmu)
- mzda se počítává dle množství odvedené práce (% ze zakázek) - proto požadujeme ELÁN A VYSOKÉ PRACOVNÍ NASAZENÍ PRO VEDENÍ CELÉHO TÝMU
- praxe v oboru / kurz korózního inženýra
- manuální zručnost, dobrá fyzická kondice (manipulace s těžkými díly)
- orientace ve výkresové dokumentaci
- aktivní český jazyk

Nabízíme:
- procenta ze zakázek
- práce na HPP, případně DPP
- stravenky
- možnost ubytování

Умова прийняття на роботу - це практика в галузі малярства! Заявник повинен довести, що він працював на цій посаді в минулому.
Можливість проживання , ваучери на харчування, зарплата розраховується відповідно до обсягу виконаної роботи.

Ukázat více

Požadavky:

Vzdělání: Základní vzdělání
Pracovní zkušenosti : 1-3 roky
Znalost jazyků: Čeština - Střední

Проживання є можливе в кімнатах прямо на заводі лакувальному. Коштує 100 корун за добу, проживає один в кімнаті, обмежена кількість кімнат, це тільки у випадку, якщо буде місце. Інша можливість-поселитися в одному гуртожитку поблизу, де поживають по 2 або по 4 в кімнаті.
Працювати можна надномово і у вихідні по бажанню.

Ukázat více

Podmínky práce:

Zajištěné pracovní oblečení : zahrnuto
Vyžaduje lékařské potvrzení: ano

Fotografie ubytování

Fotografie z místa výkonu práce