Název společnosti:

SV metal spol. s.r.o.

Pozice :

Soustružník pro výrobu
Druh pracovněprávního vztahu:

Program "Kvalifikovaný zaměstnanec" / Zaměstnanecká karta

Čistá mzda: 36900 - 39000 CZK za měsíc UAH
48851.91 - 51632.1 dle kurzu NBU
Počet hodin za měsíc : 200

Adresa:

Česká Republika, Středočeský Kraj, Kutná Hora

Počet volných míst na pracovní pozici:

12

Zaměstnavatel nabízí:

Bydlení zdarma Pojištění
Doplňující informace:

SV metal spol. s r.o. – компанія яка виготовляє різні деталі для верстатів.
Обов'язково потрібно мати досвід роботи токарем!

Зарплата :189-223 крон/год

Що потрібно робити:
1. Свердлення, різьблення та фрезерування елементів та деталей.
2. Вирівнювання деталей та робота за пресом .

Робота в 1 зміну ( робота по 10 годин в день)

В компанії вже працюють українці.
Надається оплачувана відпустка (4 тижні).

SV metal spol. s r.o. – компания изготавливающая разные детали для станков.
Обязательно нужно иметь опыт работы токарем!

Зарплата: 189-223 крон/час

Что нужно делать:
1. Сверление, резьба и фрезерование элементов и деталей.
2. Выравнивание деталей и работа по прессу.

Работа в 1 смену (работа по 10 часов в день)

В компании уже трудятся украинцы.
Предоставляется оплачиваемый отпуск (4 недели).

Ukázat více

Požadavky:

Věk: 20-50 let
Vzdělání: Střední odborné
Pracovní zkušenosti : 1-3 roky
Znalost jazyků: není potřeba

Перших 3 міс. житло оплачує працедавець, далі сам працівник (100крон за добу).

Первые 3 мес. жилье оплачивает работодатель, далее сам работник (100 крон в сутки).

Ukázat více

Podmínky práce:

Zajištěné pracovní oblečení : zahrnuto
Vyžaduje lékařské potvrzení: ne

Fotografie z místa výkonu práce