Сварщики / Зварювальники / Svařeči

Kompenzace výdajů
Vrácení nákladu po odpracování 1 měsíce.

Název společnosti:

NATURA DK

Pozice :

Svařeč ve výrobě
Druh pracovněprávního vztahu:

Program "Kvalifikovaný zaměstnanec" / Zaměstnanecká karta

Čistá mzda: 140 - 155 CZK za hodinu UAH
183.11 - 202.72 dle kurzu NBU
Počet hodin za měsíc : 160

Adresa:

Česká Republika, Královéhradecký Kraj, Nový Bydžov

Počet volných míst na pracovní pozici:

2

Zaměstnavatel nabízí:

Pojištění
Doplňující informace:

RU:
Условия проживания:
общежитие на территории предприятия, 4500 чешских крон в месяц, может быть пособие на проживание до 3500 чешских крон; двухместные комнаты, общая кухня на этаже, общие туалет и ванная комната

питание:
сотрудник оплачивает питание - раздача еды в компании - выбор из 3-х блюд + суп, чай

UA:
Умови проживання:
гуртожиток на території підприємства, 4500 чеських крон на місяць, може бути допомога на прожиття до 3500 чеських крон; двомісні кімнати, загальна кухня на поверсі, загальні туалет і ванна кімната

Харчування:
робітник оплачує харчування - роздача їжі в компанії - вибір з 3-х страв + суп, чай

CZ:
Ubytování:
ubytovna v areálu firmy, 4500 Kč měsíčně, lze poskytnout příspěvek na ubytování až 3500 Kč; dvoulůžkové pokoje, kuchyňka na patře společná, koupelna, záchody společné

Stravování:
jídlo si platí zaměstnanec - výdej jídla ve firmě – výběr ze 3 jídel + polévka, čaj

Ukázat více

Požadavky:

Vzdělání: Střední odborné
Pracovní zkušenosti : není důležité
Znalost jazyků: Čeština - Střední

RU:
Описание вакансии:
- Сварка СО2 по чертежной документации

Требования:
- практика по сварке MAG (135)
- Знание чешского преимущества

зарплата зависит от выработки, опытные сварщики могут получать даже 200 крон в час

Сверхурочные вознаграждения + ежеквартальные вознаграждения, годовые вознаграждения

рабочее время может быть до 200 часов, сверхурочная работа определяется по договоренности

UA:
Опис вакансії:
- Сварка СО2 по креслярської документації

вимоги:
- практика зі зварювання MAG (135)
- Знання чеської є перевагою

зарплата залежить від виробітку, досвідчені зварники можуть отримувати навіть 200 крон на годину

Понаднормові винагороди + щоквартальні винагороди, річні винагороди

робочий час може бути до 200 годин, понаднормова робота визначається за домовленістю

CZ:
Popis práce:
- svařování CO2 dle výkresové dokumentace

Požadavky:
- praxe ve svařování metodou MAG (135)
- čeština výhodou

svářeči pracují převážně ve mzdě úkolové, šikovní svářeči mají i 200 Kč/hod

přesčasy jsou se odměňuje + čtvrtletní odměny, roční odměny

pracovních hodin může být i 200, přesčasy se určují dohodou

Ukázat více

Podmínky práce:

Počet lidí v pokoji : 2
Zajištěné pracovní oblečení : zahrnuto
Vyžaduje lékařské potvrzení: ne

Fotografie ubytování

Fotografie z místa výkonu práce