ŘEZNÍK | резчик

Pro zahájení chatování se zaměstnavatelem je zapotřebí vytvořit životopis a zveřejnit ho

Název společnosti:

EuroZone CZ s.r.o.

Pozice :

Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci
Druh pracovněprávního vztahu: Krátkodobé vízum 90 dní
Pohlaví: Muž
Čistá mzda: 90 - 105 CZK za hodinu UAH
97.3 - 113.52 dle kurzu NBU
Počet hodin za měsíc : 275

Adresa:

Česká Republika, Jihočeský Kraj, Planá nad Lužnicí

Počet volných míst na pracovní pozici:

2

Роботодавець гарантує:

Страхування Транспортування
Doplňující informace:

Místo výkonu práce: «Maso Planá».
Náplň práce: Krájení a ořezávání masa - příprava masa na tácky, práce v chladu **** st.C
•Jatka kontrola, pečení jatečně upravených těl.
• Ořezávání.
• Částečné řezání.
• Sanitární úklid.

Mame dvoupatrový dům, dvoupokojový а třípokojový byt, ubytovna a hotel s příslušenstvím: wifi, záchod, sprcha, pračka, kuchyně, mikrovlnka, chladnička, potřebný nádobí, ložní prádlo (polštář, přikrývka). Bydlení pro 2-4 osoby / pokoj. Rodinný pár 2 osoby / pokoj.
Je blízko práce, 10-15 minut autem (hradí firma). Cena za ubytování: 130 Kč/noc.
Jednorázová platba v průběhu prvního měsíce práce:
Lékařská prohlídka - 600 Kč
Zdravotní průkaz - 600 Kč

Место выполнения работ: «Maso Planá»
Нарезка и разделка мяса - подготовка мяса к лоткам, работа на холоде - 4-6 ° C
• Бойня, контроль, обжарка туши.
• Обрезка.
• Частичная разделка.
• Санитарная уборка.

- 2х этажный дом, 2х и 3х ком. кв., евро общежитие, евро Отель: wifi, туалет, душ, стир.м, кухня, микроволновка, холодильник, необходимая посуда, постельный текстиль (подушки, одеяла).
Живут по 2-4 чел./комната. Сем. пара 2 чел./комната.
Добираться до работы 10-15 мин. атомобилем (оплачивает фирма). Оплата за проживание 130 крон/сутки.

Единоразовый платеж в первом месяце работы:
Осмотр врача - 600 крон
Санитарная книжка - 600 крон

Ukázat více

Požadavky:

Věk: 18-45 let
Vzdělání: Žádné vzdělání
Pracovní zkušenosti : do 1 roku
Znalost jazyků: není potřeba

Zaměstnavatel požaduje: dobrou fyzickou kondici, zručnost, spolehlivost, důslednost

Работодатель требует: хорошего физического состояния, ловкости, надежности, постоянства

Ukázat více

Podmínky práce:

Počet lidí v pokoji : 4
Zajištěné pracovní oblečení : není zahrnuto
Je zapotřebí zpráva od lékaře : ne

Fotografie z pracoviště