Оператор верстата

Název společnosti:

Novibra Boskovice s.r.o

Pozice :

Operátor CNC
Druh pracovněprávního vztahu:

Program "Kvalifikovaný zaměstnanec" / Zaměstnanecká karta

Čistá mzda: 30000 - 40000 CZK za měsíc UAH
35667 - 47556 dle kurzu NBU
Počet hodin za měsíc : 200

Adresa:

Česká Republika, Moravskoslezský Kraj, Boskovice

Počet volných míst na pracovní pozici:

22

Zaměstnavatel nabízí:

Bydlení zdarma Pojištění Stravování Přeprava
Doplňující informace:

Важливо знання роботи з вимірювальними приладами, орієнтація в технічній документації. Досвід роботи на верстатах. Потрібно вміти читати технічну документацію та креслення.

Важно знание работы с измерительными приборами, ориентация в технической документации. Опыт работы на станках. Нужно уметь читать техническую документацию и чертежи.

Ukázat více

Požadavky:

Vzdělání: Střední odborné
Pracovní zkušenosti : není důležité
Znalost jazyků: není potřeba

Працівник буде виконувати такі завдання:
Експлуатація/обслуговування верстата (Tajmac ZPS, Gildemeister)- загрузка матеріалу у верстат, запуск станка
Перевірка якості продукції згідно креслення ( вимірювання деталей за допомогою штангенциркуля, мікрометра, індикатора).
Відповідальність за якість, дотримання технологічних процедур. Дотримання правил безпеки та гігієни праці.

Работник будет выполнять следующие задачи:
Эксплуатация / обслуживание станка (Tajmac ZPS, Gildemeister) - загрузка материала в станок, запуск станка
Проверка качества продукции согласно чертежа (измерение деталей с помощью штангенциркуля, микрометра, индикатора).
Ответственность за качество, соблюдение технологических процедур. Соблюдение правил безопасности и гигиены труда.

Ukázat více

Podmínky práce:

Počet lidí v pokoji : 2
Zajištěné pracovní oblečení : zahrnuto
Vyžaduje lékařské potvrzení: ne

Fotografie z místa výkonu práce