Наладчик станків з кулачковим управлінням та ЧПУ

Název společnosti:

Novibra Boskovice s.r.o

Pozice :

Nastavovač
Druh pracovněprávního vztahu:

Program "Kvalifikovaný zaměstnanec" / Zaměstnanecká karta

Čistá mzda: 36000 - 40000 CZK za měsíc UAH
42800.4 - 47556 dle kurzu NBU
Počet hodin za měsíc : 200

Adresa:

Česká Republika, Moravskoslezský Kraj, Boskovice

Počet volných míst na pracovní pozici:

14

Zaměstnavatel nabízí:

Bydlení zdarma Pojištění Stravování Přeprava
Doplňující informace:

Обов’язково потрібно вміти читати креслення і технічну документацію. Досвід роботи на верстатах налагоджувальником від 2 років.

Обязательно нужно уметь читать чертежи и техническую документацию. Опыт работы на станках наладчиком от 2 лет.

Ukázat více

Požadavky:

Vzdělání: Střední odborné
Pracovní zkušenosti : 1-3 roky
Znalost jazyků: není potřeba

Працівник буде виконувати такі завдання:
Експлуатація та налаштовування багатошпиндельних та одношпиндельних верстатів (Tajmac ZPS, Gildemeister, Okuma, Traub) згідно технічної документації та поставлених програм з ЧПУ ( тобто встановлення ножів, заміна масел верстату тощо).
Машини оснащені системою управління кулачком або управлінням з ЧПУ або їх комбінацією.

Работник будет выполнять следующие задачи:
Эксплуатация и настройки многошпиндельных и одношпиндельных станков (Tajmac ZPS, Gildemeister, Okuma, Traub) согласно технической документации и поставленных программ с ЧПУ (установки ножей, замена масел станка и т.п.).
Машины оснащены системой управления кулачком или управлением с ЧПУ или их комбинацией.

Ukázat více

Podmínky práce:

Počet lidí v pokoji : 2
Zajištěné pracovní oblečení : zahrnuto
Vyžaduje lékařské potvrzení: ne

Fotografie z místa výkonu práce